| Product Name | Price in India |
|---|---|
| Blaupunkt Atomik OMG Wireless Bluetooth Speaker (Black) | ₹ 8,999 |
Blaupunkt Atomik OMG price in India starts from ₹ 8,999. The lowest price of Blaupunkt Atomik OMG is ₹ 8,999 at Amazon on 18th May 2026.
| Brand | Blaupunkt |
| Model | Atomik OMG |
| Price in India | ₹8,999 |
| Model Name | Atomik OMG |
| Wired/Wireless | Wireless |
| Features | Bluetooth |
| Width | 19.6 cm |
| Height | 14.7 cm |
| Depth | 27.5 cm |
| Bluetooth | Yes |
Blaupunkt Atomik OMG
₹8,999
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications