| Product Name | Price in India |
|---|---|
| Zebronics S750 Wired Portable Speaker (Red) | ₹ 646 |
Zebronics S750 Wired Speaker price in India starts from ₹ 646. The lowest price of Zebronics S750 Wired Speaker is ₹ 646 at Amazon on 2nd April 2026.
| Brand | Zebronics |
| Model | S750 Wired Speaker |
| Price in India | ₹646 |
| Model Name | S750 |
| Speaker Type | Mobile or Tablet or Laptop |
| Wired/Wireless | Wired |
| Configuration | Stereo (2 Channel) |
| Memory Card Slot | No |
| Power Source | AC Adapter |
| Power Output | 6W |
| Frequency Response | 250Hz-20KHz |
| Impedance | 4 Ohms |
| Subwoofer | 2 |
| Built-in Fm Radio | No |
| Colour | Red |
| Width | 82 |
| Height | 69 |
| Depth | 69 |
| Subwoofer Height | 96 mm |
| Bluetooth | No |
| USB Ports | 1 USB Ports |
| Compatible Devices | Mobile, Computer, Tablet |
| Signal to Noise Ratio | 85 dB |
Zebronics S750 Wired Speaker
₹646
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM