| Product Name | Price in India |
|---|---|
| Zebronics S500 Wired Speaker (Black) | ₹ 650 |
Zebronics S500 Wired Speaker price in India starts from ₹ 650. The lowest price of Zebronics S500 Wired Speaker is ₹ 650 at Amazon on 2nd April 2026.
| Brand | Zebronics |
| Model | S500 Wired Speaker |
| Price in India | ₹650 |
| Model Name | S500 |
| Speaker Type | Mobile or Tablet or Laptop |
| Wired/Wireless | Wired |
| Configuration | Stereo (2 Channel) |
| Power Source | AC Adapter |
| Power Output | 6W |
| Colour | Black |
| Bluetooth | No |
| Connector Type | 3.5 mm Audio Input |
| Signal to Noise Ratio | 89 dB |
| Maximum Output RMS Per Satellite | 3 W |
Zebronics S500 Wired Speaker
₹650
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM