| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-6300 3.8 GHz or Intel Core i3-530 2.93 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 440 1GB or AMD Radeon HD 6750 1GB |
| storage | 3GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-6300 3.8 GHz or Intel Core i3-530 2.93 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 440 1GB or AMD Radeon HD 6750 1GB |
| storage | 3GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-3240 3.4 GHz or AMD A8-3850 2.9 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 2GB or AMD Radeon HD 7770 2GB |
| storage | 3GB |
Bear and Breakfast
Xiaomi 17T, Xiaomi 17 Pro Price, Storage Configurations Leak Ahead of Global Launch
Xiaomi Smart Band 11 Active Reportedly Sighted on IMDA, NCC Certification Sites Ahead of Launch