| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo 2.0 GHz |
| memory | 1GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo 2.0 GHz |
| memory | 1GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2300 2.8 GHz or AMD Phenom II X4 945 3 GHz |
| memory | 2GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
Blood: Refreshed Supply
Valve Announces Steam Controller Release Date and Price, Says Will Share Update on Steam Machine Soon
Apple's Next CEO John Ternus Reportedly Pledges to Expand Apple’s Services Portfolio
Poco C81 Pro Launched With 6,000mAh Battery, 6.9-Inch Display and Unisoc T7250 Chip: Price, Specifications