| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8600 GTS or AMD Radeon HD 4650 |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8600 GTS or AMD Radeon HD 4650 |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2520M 2.5 GHz |
| memory | 4GB |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 9.0c |
Final Fantasy IX
GTA 6 Third Trailer Rumours Gather Steam After Sony Asks PS4 Users to Upgrade to PS5 Ahead of Launch
Samsung Launches Certified Re-Newed Programme in India; Offers Refurbished Galaxy S25, Galaxy A56 Models