| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 1GB |
| graphics | Any 512MB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 1GB |
| graphics | Any 512MB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Mac OS X 10.7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 2GB |
| graphics | Any 512MB |
| storage | 2GB |
| processor | Intel Core 2 Duo |
|---|---|
| memory | 1GB |
| graphics | Any 512MB |
| storage | 2GB |
BattleBlock Theater
Bungie Confirms PvE Mode in Marathon Season 2, Reveals Future Plans for Extraction Shooter
Lenovo Legion Y7000X (2026) Specifications Teased Ahead of Launch; Confirmed to Feature 15.3-Inch Display