| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon HD 7970 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon HD 7970 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 or AMD Ryzen 7 |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 12 |
Deathbound
Largest Black Holes May Form Through Repeated Collisions, Study Suggests
Elle OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Love Mocktail 3 Now Available to Stream on Zee 5: All You Need to Know About Cast, Plot, and More
Adivi Sesh and Mrunal Thakur’s Dacoit Now Streaming Online: What You Need to Know