| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Quad Core or AMD Ryzen |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 2GB or AMD Radeon R7 370 2GB |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Quad Core or AMD Ryzen |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 2GB or AMD Radeon R7 370 2GB |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Quad Core or AMD Ryzen |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 2070 8GB or AMD Radeon RX 6700 XT 8GB |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 12 |
Jagged Alliance 3
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications