| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium Dual-Core E2180 2 GHz or AMD Athlon Dual Core 4450e |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 220 1GB or AMD Radeon HD 4650 1GB |
| storage | 1GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium Dual-Core E2180 2 GHz or AMD Athlon Dual Core 4450e |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 220 1GB or AMD Radeon HD 4650 1GB |
| storage | 1GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-3240 3.4 GHz or AMD A8-3850 2.9 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 640 2GB or AMD Radeon R7 250 2GB |
| storage | 1GB |
| directx | DirectX 9.0c |
Islets
Xiaomi 17T, Xiaomi 17 Pro Price, Storage Configurations Leak Ahead of Global Launch
Xiaomi Smart Band 11 Active Reportedly Sighted on IMDA, NCC Certification Sites Ahead of Launch