| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core m5-6Y57 1.10 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Intel HD Graphics 515 1GB |
| storage | 400MB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core m5-6Y57 1.10 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Intel HD Graphics 515 1GB |
| storage | 400MB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4670K 3.4 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7770 1GB |
| storage | 400MB |
| os | OS X 10.10 or higher |
|---|---|
| processor | Apple M1 or Intel Core M |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce 6200 |
| storage | 100MB |
| os | Ubuntu 12.04 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| graphics | Nvidia GeForce 6200 |
| storage | 100MB |
Kamaeru: A Frog Refuge
Xiaomi 17T, Xiaomi 17 Pro Price, Storage Configurations Leak Ahead of Global Launch
Xiaomi Smart Band 11 Active Reportedly Sighted on IMDA, NCC Certification Sites Ahead of Launch