| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690T 2.5 GHz or AMD Phenom X4 9850 2.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon RX 560 |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690T 2.5 GHz or AMD Phenom X4 9850 2.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon RX 560 |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2320 3 GHz or AMD Ryzen 3 3200G 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570 |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 11 |
Rogue Waters
WhatsApp Working on Its Own Encrypted Cloud Backup to Reduce Reliance on Google Drive: Report
Take-Two CEO Addresses GTA 6 Price, Says Company Focussed on Ensuring 'Reasonable' Prices for Its Games