Haier 32 Inch LED HD Ready TV (LE32B9000) vs Hyundai 24 Inch LED Full HD TV (HY2421HH2)
Haier 32 Inch LED HD Ready TV (LE32B9000)
vs
Hyundai 24 Inch LED Full HD TV (HY2421HH2)
comparison
Show Only Differences
Highlight Differences
key specs
Display
32.00-inch
24.00-inch
Screen Type
LED
LED
Smart TV
No
Resolution Standard
HD-Ready
Full-HD
general
Brand
Haier
Hyundai
Model
32 Inch LED HD Ready TV (LE32B9000)
24 Inch LED Full HD TV (HY2421HH2)
Model Name
LE32B9000
HY2421HH2
Display Size
32 inch
24 inch
Screen Type
Color
Black
Black
Smart TV
No
Curve TV
Launch Year
2016
Resolution Standard
HD-Ready
Full-HD
Resolution (pixels)
1366x768
connectivity features
No of HDMI Port
2
No of USB Port
2
Built In Wi-Fi
Headphone Jack
1
Analog Audio Input
1
Yes
RF Connectivity Input
Component In (RGB Cable)
Component Video Y / Pb / Pr: 1
audio features
Number of Speakers
Speaker Output RMS
16 W
power features
Power Consumption
60 W, 0.5 W (Standby)