| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB or AMD Radeon R7 370 4GB |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz or AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB or AMD Radeon R7 370 4GB |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-7700 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 3600X 3.8 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1080 or AMD Radeon RX 5700 XT |
| storage | 40GB |
| directx | DirectX 12 |
Disney Speedstorm
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications