| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1650 4GB |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
Goodbye Volcano High
Shift Up Says It Will Self-Publish Stellar Blade 2 to Reach Broad Audience From Day One
India’s Smartphone Market Declined by 4.1 Percent in the First Quarter Amidst Low Consumer Demand, RAM Shortage: IDC
007 First Light Will Run at 60fps on PS5, IO Interactive Confirms