| outer os | Windows |
|---|---|
| os | Windows 10 or higher |
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz or AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 12 |
| outer os | Windows |
|---|---|
| os | Windows 10 or higher |
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz or AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4790 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 570 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 12 |
Riders Republic
CD Projekt Red Reveals Songs of the Past, a Brand New Witcher 3 Expansion Coming to PC and Consoles in 2027
Asus ROG Zephyrus Duo (2026) GX651 India Launch Timeline Leaked; Expected Price, Specifications