| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 7800 GT or ATI Radeon HD 4600 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 7800 GT or ATI Radeon HD 4600 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Quad-core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 5800 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | OS X 10.8 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 330M or Intel HD 4000 |
| storage | 5GB |
| os | Ubuntu 12.04 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 330M or Intel HD 4000 |
| storage | 5GB |
This Is the Police
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM