Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400UG) vs Intex 32 Inch LED HD Ready TV (3224)
Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400UG)
vs
Intex 32 Inch LED HD Ready TV (3224)
Highlight Differences
key specs
Display
32.00-inch
32.00-inch
LED
Dimensions
72.5 cm x 47.9 cm x 18.2 cm
730 x 482 x 177
HD-Ready
OS
Android
Haier
Intex
Model
32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400UG)
32 Inch LED HD Ready TV (3224)
Model Name
LE32W400UG
3224
Display Size
32 inch
32 inch
Black
Resolution (pixels)
1366x768
1280x720
Launch Year
2024
Power Consumption Standby (W)
0.5
dimensions
Width x Height x Depth (without stand)
72.5 cm x 47.9 cm x 18.2 cm
730 x 482 x 177
Width x Height x Depth (with stand)
730 x 435 x 77
2
2 Speakers
Surround Sound
Surrounding Sound
Speaker Output RMS
16 W
10Wx2
Supported Audio Formats
MP3, AAC
power features
Power Consumption
0.5 W (Standby)