Kodak 40FHDX7XPRO Android TV vs Intex 32 Inch LED Full HD TV (LED SH3204)
Kodak 40FHDX7XPRO Android TV
vs
Intex 32 Inch LED Full HD TV (LED-SH3204)
comparison
Show Only Differences
Highlight Differences
Kodak 40FHDX7XPRO Android TV
key specs
Display
40.00-inch
32.00-inch
Dimensions
920mm x 540mm x 100mm
OS
Android
Smart TV
Yes
Yes
Resolution Standard
Full-HD
Full-HD
Screen Type
LED
general
Brand
Kodak
Intex
Model
40FHDX7XPRO Android TV
32 Inch LED Full HD TV (LED-SH3204)
Release date
August 5, 2020
Model Name
40FHDX7XPRO
LED-SH3204
Display Size
40 inch
32 inch
Color
Black
Black
3D
No
Smart TV
Curve TV
No
Series
7XPRO
Launch Year
2020
Resolution Standard
Resolution (pixels)
1920x1080
Screen Type
LED
dimensions
Width x Height x Depth (without stand)
920mm x 540mm x 100mm
Width x Height x Depth (with stand)
1000mm x 620mm x 145mm