| Product Name | Price in India |
|---|---|
| Zebronics Thump 700 Wireless Bluetooth Speaker (Black, Stereo) | ₹ 9,999 |
Zebronics Thump 700 price in India starts from ₹ 9,999. The lowest price of Zebronics Thump 700 is ₹ 9,999 at Amazon on 14th May 2026.
| Brand | Zebronics |
| Model | Thump 700 |
| Price in India | ₹9,999 |
| Model Name | Thump 700 |
| Wired/Wireless | Wireless |
| Features | Bluetooth |
| Colour | Black |
| Built-in Fm Radio | Yes |
| Width | 40 cm |
| Height | 96 cm |
| Depth | 41 cm |
| Charging Time | 7hrs |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5 |
| USB Ports | Yes |
Zebronics Thump 700
₹9,999
Forza Horizon 6 Launch: Release Timings, Price, Ratings and Everything You Need to Know
Moto G37 Power, Moto G37 India Launch Date Announced, Key Features Revealed