| outer os | Windows |
|---|---|
| os | Windows 7 or higher |
| processor | Intel Core i5-2400 3.1 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon HD 5830 |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| outer os | Windows |
|---|---|
| os | Windows 7 or higher |
| processor | Intel Core i5-2400 3.1 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon HD 5830 |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 Gen 6 or AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 670 or AMD Radeon HD 7950 |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
Eville
GTA 6 Third Trailer Rumours Gather Steam After Sony Asks PS4 Users to Upgrade to PS5 Ahead of Launch
Samsung Launches Certified Re-Newed Programme in India; Offers Refurbished Galaxy S25, Galaxy A56 Models