| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz or Intel Core i5-12400 2.5 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 Super |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz or Intel Core i5-12400 2.5 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 Super |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz or Intel Core i7-10700 2.9 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3060 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
All Will Fall
Oppo F33, Oppo F31 Pro Launch Timeline, Price Range Revealed in New Leak
Capcom Adds Original Versions of Resident Evil 1, 2 and Resident Evil 3 Nemesis to Steam