| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Dual Core or AMD Dual Core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti |
| storage | 2GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Dual Core or AMD Dual Core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti |
| storage | 2GB |
| os | OS X 10.9 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Dual Core |
| os | Ubuntu 12.04 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Dual Core |
Streets of Rogue 2
Moto Tag 2 With UWB Tracking, Over 600 Days of Battery Life Launched in Select Markets