| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 6th generation |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1080 8GB or AMD Radeon RX 570 8GB |
| storage | 15GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 6th generation |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1080 8GB or AMD Radeon RX 570 8GB |
| storage | 15GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3060 12GB or AMD Radeon RX 6700 XT 12GB |
| storage | 15GB |
Orcs Must Die! Deathtrap
GTA 6 Third Trailer Rumours Gather Steam After Sony Asks PS4 Users to Upgrade to PS5 Ahead of Launch
Samsung Launches Certified Re-Newed Programme in India; Offers Refurbished Galaxy S25, Galaxy A56 Models