| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 770 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 770 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Quad-core |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
Diluvian Ultra
Bad Boy Karthik Now Streaming Online: What You Need to Know About its Plot, Cast, IMDb Rating, and More