| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium G4400 3.3 GHz or AMD Phenom II X2 550 3.1 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon HD 6570 |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium G4400 3.3 GHz or AMD Phenom II X2 550 3.1 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon HD 6570 |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3470 3.2 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7770 |
| directx | DirectX 11 |
Dragon Ball Xenoverse 2
Largest Black Holes May Form Through Repeated Collisions, Study Suggests
Elle OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Love Mocktail 3 Now Available to Stream on Zee 5: All You Need to Know About Cast, Plot, and More
Adivi Sesh and Mrunal Thakur’s Dacoit Now Streaming Online: What You Need to Know