| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Any 2GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Any 2GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Quad-core |
| memory | 4GB |
| graphics | Any 4GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
Frank and Drake
Meta Launches Forum App as a Reddit-Like Platform for Discussions With AI-Powered Assistant for Admins