| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual Core 2.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon R7 360 |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual Core 2.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon R7 360 |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Quad Core 2.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 or AMD Radeon RX 5600 XT |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
Aris Arcanum
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications