| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Quad-core |
| memory | 4GB |
| graphics | |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Quad-core |
| memory | 4GB |
| graphics | |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-10100 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| directx | DirectX 11 |
Strange Antiquities
Meta Launches Forum App as a Reddit-Like Platform for Discussions With AI-Powered Assistant for Admins