| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2400S 2.5 GHz or AMD FX 6100 3.3 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 or AMD Radeon R9 270X |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2400S 2.5 GHz or AMD FX 6100 3.3 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 or AMD Radeon R9 270X |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4790 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 590 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 12 |
Troublemaker 2: Beyond Dream
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications