| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4590K 3.2 GHz or AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480 |
| storage | 14GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4590K 3.2 GHz or AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480 |
| storage | 14GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-8700K 3.7 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 |
| storage | 14GB |
| directx | DirectX 11 |
Jett: The Far Shore
Oppo K15 Pro+ and Oppo K15 Pro Launched With Active Cooling Fan, Up to 8,000mAh Battery: Price, Features
Disney Reportedly Keen on Acquiring Fortnite Maker Epic Games at Some Point