| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Quad Core 2.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 860M |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Quad Core 2.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 860M |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | 3 GHz Quad Core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Mac OS X 10.6 or higher |
|---|---|
| memory | 3GB |
| os | Mac OS X 10.6 or higher |
|---|---|
| memory | 3GB |
Florence
Poco C81 Pro Launched With 6,000mAh Battery, 6.9-Inch Display and Unisoc T7250 Chip: Price, Specifications
Spotify Takes on Apple Fitness+, Fitbit With New Guided Workout Experience