| outer os | Windows |
|---|---|
| os | Windows 10 or higher |
| processor | Intel Core i5-6600 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570 |
| storage | 40GB |
| directx | DirectX 12 |
| outer os | Windows |
|---|---|
| os | Windows 10 or higher |
| processor | Intel Core i5-6600 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570 |
| storage | 40GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHz |
| memory | 12GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 590 |
| storage | 40GB |
| directx | DirectX 12 |
Back 4 Blood
Star Wars: Galactic Racer Launches October 6, Pre-Orders Now Live
Samsung Hits Record Revenue in Q1 This Year, Expects Memory Shortage to Last Beyond 2027
Netflix Mobile App Gets New ‘Clips’ Feed to Show Users Vertical Videos Amid a Major Design Overhaul