| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 3rd generation |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 3rd generation |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 4th generation |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 11 |
Breathedge
Xiaomi Smart Band 10 Pro Launched With 1.74-Inch AMOLED Screen, Up to 21 Days Battery Life: Price, Features
Google’s Gemini Offers Agentic Design Creation With New Adobe and Canva Connectors