| Brand | Carmaer |
| Model | AER-500W Solar Power Inverter |
| Price in India | ₹6,611 |
| Model Name | AER-500W |
| Type | Solar Power |
| Colour | Gold |
| Output Voltage | 12V |
| Input Voltage | 2200 VA |
Carmaer AER-500W Solar Power Inverter
Meta Launches Forum App as a Reddit-Like Platform for Discussions With AI-Powered Assistant for Admins