| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 10GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 10GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD Ryzen 7 4800H 2.9 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1650 |
| storage | 3GB |
Chambers
Xiaomi Smart Band 10 Pro Launched With 1.74-Inch AMOLED Screen, Up to 21 Days Battery Life: Price, Features
Google’s Gemini Offers Agentic Design Creation With New Adobe and Canva Connectors