| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2300 2.8 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 or AMD Radeon HD 7850 |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2300 2.8 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 or AMD Radeon HD 7850 |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7400 3 GHz or AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 or AMD Radeon R9 380X |
| storage | 35GB |
| directx | DirectX 11 |
Code Vein
Xiaomi 18 Pro Max Specifications Leak; Might Feature Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro Chip, 6.9-Inch Display
Google Reportedly Exploring AI Inference Chip Partnership With Marvell Technology