| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690 3.5 GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 280X |
| storage | 42GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4690 3.5 GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 280X |
| storage | 42GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-7600K 3.8 GHz or AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 or AMD Radeon RX 580 |
| storage | 42GB |
| directx | DirectX 12 |
Control
NASA’s Curiosity Rover Stalled on Mars for Six Days by Stuck Rock
I Will Find OTT Release Date Revealed: When and Where to Watch Sam Worthington, Britt Lower Starrer Series Online?
Cook with Comali Season 7 is Now Streaming on JioHotstar
Kartavya OTT Release Date Confirmed: When and Where to Watch Saif Ali Khan Starrer Online?