| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4770 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
Fairy Tail
Forza Horizon 6 Launch: Release Timings, Price, Ratings and Everything You Need to Know
Moto G37 Power, Moto G37 India Launch Date Announced, Key Features Revealed