| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 7900 GT 256MB or ATI Radeon X1800 256MB |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 7900 GT 256MB or ATI Radeon X1800 256MB |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 3GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9800 GT 256MB or AMD Radeon HD 4850 256MB |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9.0c |
Blood Knights
Sony Hikes PS Plus Prices Across All Tiers in India: Check New Pricing
Oppo Reno 16, Reno 16 Pro Rear Camera Details Teased as Details of India Launch Timeline Surface Online