| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1650 |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1650 |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-10400 2.9 GHz |
| memory | 16MB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3060 |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
Castlevania: Belmont's Curse