| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-3770 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 3GB or AMD Radeon RX 580 |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-3770 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 3GB or AMD Radeon RX 580 |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-8700K 3.7 GHz or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 8GB or AMD Radeon RX 5700 8GB |
| storage | 7GB |
Custom Mech Wars
Oppo Reno 16 Bags BIS, TUV SUD and TDRA Certifications That Hint at Imminent Global Debut
Infinity Ward Working on Next Call of Duty, Says It's Making 'Definitive Modern Warfare' Title