| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-2100 3.1 GHz or AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2GB or AMD Radeon HD 7790 2GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-2100 3.1 GHz or AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2GB or AMD Radeon HD 7790 2GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2300 2.8 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
Debut Project: Cooking Café
Oppo Reno 16 Bags BIS, TUV SUD and TDRA Certifications That Hint at Imminent Global Debut
Infinity Ward Working on Next Call of Duty, Says It's Making 'Definitive Modern Warfare' Title