| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD Ryzen 3 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 520 1GB or AMD Radeon HD 5450 1GB |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD Ryzen 3 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 520 1GB or AMD Radeon HD 5450 1GB |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 670 2GB or AMD Radeon HD 7870 2GB |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9.0c |
Ever 17: The Out of Infinity
Sony Hikes PS Plus Prices Across All Tiers in India: Check New Pricing
Oppo Reno 16, Reno 16 Pro Rear Camera Details Teased as Details of India Launch Timeline Surface Online