| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 3400G 3.7 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB or AMD Radeon R9 380X 4GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 3400G 3.7 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB or AMD Radeon R9 380X 4GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-8700 3.2 GHz or AMD Ryzen 5 3600XT 3.8 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 6GB or AMD Radeon RX 5700 XT 8GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
FATAL FRAME II: Crimson Butterfly REMAKE
Android 17 to Introduce 'Continue On' Feature That Lets Users Resume Apps Across Phones, Tablets
Vivo X500 Pro Max Chipset and Battery Details Leaked; Could Arrive With Largest Battery in the Vivo X500 Lineup