| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 11 |
Homura Hime
GTA 6 Third Trailer Rumours Gather Steam After Sony Asks PS4 Users to Upgrade to PS5 Ahead of Launch
Samsung Launches Certified Re-Newed Programme in India; Offers Refurbished Galaxy S25, Galaxy A56 Models