| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 |
| storage | 1GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 |
| storage | 1GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 1GB |
Last Words
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications