| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8250U 1.6 GHz or AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce MX150 2GB or AMD Radeon R7 260X 2GB |
| storage | 5GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8250U 1.6 GHz or AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce MX150 2GB or AMD Radeon R7 260X 2GB |
| storage | 5GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4670K 3.4 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 2GB or AMD Radeon RX 580 8GB |
| storage | 20GB |
Mentari
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications