| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 or AMD Radeon RX 5700 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 or AMD Radeon RX 5700 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6600K 3.5 GHz or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3060 or AMD Radeon RX 6600 XT |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
Nikoderiko: The Magical World
Sony Hikes PS Plus Prices Across All Tiers in India: Check New Pricing
Oppo Reno 16, Reno 16 Pro Rear Camera Details Teased as Details of India Launch Timeline Surface Online