| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4670 3.4 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 360 |
| storage | 5.5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4670 3.4 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 360 |
| storage | 5.5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4790K 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 or AMD Radeon R9 280 |
| storage | 5.5GB |
| directx | DirectX 11 |
School Girl/Zombie Hunter
Realme Watch S5 Launched in India With 1.97-Inch AMOLED Display, Up to 20 Days Battery Life
Take-Two Confirms GTA 6 Launch Date Again, Says Marketing Campaign Will Begin This Summer